AKTUALNOŚCI

 •  Grupa terapeutyczna dla osób współuzależnionych

  Od 08.01.2019r.  NZOZ Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień rozpoczyna stotkania grupy terapeutycznej dla osób współuzależnionych.

  Spotkania odbywać się będą w każdy wtorek w godzinach 16.00 - 18.00 na terenie Osrodka. Zajęcia trwają 2 godziny. Osoby chętne do udziału w grupie zapraszmy wcześniej do kontaktu z pracownikami Ośrodka w celu ustalenia zasad uczestnictwa w spotkaniach grupowych..

   


 •  Program Reedukacyjny dla osób szkodliwie pijących i nadużywających innych substancji psychoaktywnych - kolejna edycja już 04 marca 2019 !

  Jeśli jesteś kierowcą, któremu wstrzymano uprawnienia do prowadzenia pojazdów lub niepokoi cię Twoje picie - zapraszamy na spotkania ze specjalistami w tej dziedzinie.


 •  Program Ograniczania Picia - nowa oferta !

  Ośrodek przygotował nową ofertę terapeutyczną dla osób szkodliwie pijących oraz osób uzależnionych, które z różnych przyczyn nie są w stanie utrzymać całkowitej abstynencji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce - oferta/poradnia


 •  Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

  Od lutego 2014 roku rusza Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej. Oferujemy terapię: zaburzeń depresyjnych, lękowych (nerwic), zaburzeń adaptacyjnych i osobowości, terapię dla osób z syndromem DDA i DDD jak również terapię par, pomoc w sytuacjach kryzysu osobistego, pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.psychoterapiamielec.pl lub z ciekawymi artykułami na FB Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Mielcu.

   


oddział dzienny współuzależnienie 

 

Czytając nasze Aktualności zawsze będziesz na bieżąco.