AKTUALNOŚCI

 •  Uwaga! Ważny komunikat - 01.04.2020

  W związku z utrzymujacym się stanem epidemii koronawirusa  COVID-19  informujemy, że  od 01.04.2020r. wszystkie zajęcia grupowe w Poradnii Uzaleznienia i Współuzależnienia od Alkoholu pozostają nadal zawieszone do odwołania.

  Pozostałe spotkania indywidualne odbywają się wyłacznie za pośrednictwem systemów teleinformatycznych. Realizacja świadczeń za pomocą systemów teleinformatycznych dotyczy świadczeń realizowanych zarówno dla pacjentów kontynuujących leczenie, jak i pacjentów pierwszorazowych. 

  Funkcjonowanie Oddziału Dziennego Terapii Uzależnienia od Alkoholu również pozostaje zawieszone do odwołania.

  O wszelkich zaistniałych zmianach w tym zakresie działalnosci Poradnii będą Państwo poinformowani na bieżąco na stronie internetowej Osrodka lub w kontakcie telefonicznym.

  Dyrektor

  Leszek Piasecki


 •  Uwaga ! Zmiany w działalności Ośrodka od dnia 23.marca 2020 r.

  W związku z ogłoszeniem stanu epidemii koronawirusa grypy  COVID-19 NZOZ Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień informuje, że: 

  od 23 marca (poniedziałek) 2020 r. do odwołania ogranicza  się   realizację świadczeń w Poradni Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu wyłącznie do świadczeń w ramach kontaktu teleinformatycznego lub za pomocą innych zdalnych systemów łączności.

  Termin i godzina kontaktu z pacjentami będzie ustalana indywidualnie w kontakcie telefonicznym.

   

  Funkcjonowanie Oddziału Dziennego  terapii osób uzależnionych od alkoholu  zostaje całkowicie wstrzymane do odwołania.

   

   

  We wszystkich pilnych sprawach dotyczących udzielania świadczeń przez nasz ośrodek prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

  Tel. stacjonarny:  17 788 70 40

  Tel. komórkowy:   503 125 509

  Adres email: osrodekuzaleznien@wp.pl


 •  Uwaga! Ważny komunikat

  NZOZ Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień informuje, że od 18.03.2020 czasowo zastaje zawieszone funkcjonowanie Oddziału Dziennego dla osób Uzależnionych od Alkoholu.

  Dla pacjentów Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia istnieje możliwosć realizacji świadczeń za pośrednictwem systemów teleinformatycznych.        W celu skorzystania z takiej mozliwosci - prosimy Pacjentów o kontakt z Ośrodkiem.

  Telefon: 17 7887040  lub 503 125 509


 •  UWAGA !!! Ważne informacje

  W związku z decyzjami Ministerstwa Zdrowia oraz zagrożeniem koronowirusem grypy COVID-19 od 16.03 - 31.03. 20202 wszystkie zajęcia grupowe w Poradnii Uzaleznienia i Współuzależnienia od Alkoholu zostają zawieszone.

  Pozostałe spotkania indywidualne odbywają sie bez zmian.

  Oddział Dzienny Terapii Uzależnienia od Alkoholu funkcjonuje bez zmian.

  O wszelkich zaistniałych zmianach w tym zakresie działalnosci Poradnii będą Państwo poinformowani na bieżąco na stronie internetowej Osrodka lub w kontakcie telefonicznym.

  Dyrektor

  Leszek Piasecki


 •  Program Reedukacyjny dla osób szkodliwie pijących i nadużywających innych substancji psychoaktywnych - kolejna edycja już 25 maja 2020 !

  Już 27.04.2020 r. kolejna edycja Programu. Jeśli jesteś kierowcą, któremu wstrzymano uprawnienia do prowadzenia pojazdów lub niepokoi cię Twoje picie - zapraszamy na spotkania ze specjalistami w tej dziedzinie.


 •  Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

  Od lutego 2014 roku rusza Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej. Oferujemy terapię: zaburzeń depresyjnych, lękowych (nerwic), zaburzeń adaptacyjnych i osobowości, terapię dla osób z syndromem DDA i DDD jak również terapię par, pomoc w sytuacjach kryzysu osobistego, pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.psychoterapiamielec.pl lub z ciekawymi artykułami na FB Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Mielcu.

   


oddział dzienny współuzależnienie 

 

Czytając nasze Aktualności zawsze będziesz na bieżąco.