AKTUALNOŚCI

 •  Uwaga! Ważny komunikat - 01.04.2020

  W związku z utrzymujacym się stanem epidemii koronawirusa  COVID-19  informujemy, że  od 01.04.2020r. wszystkie zajęcia grupowe w Poradnii Uzaleznienia i Współuzależnienia od Alkoholu pozostają nadal zawieszone do odwołania.

  Pozostałe spotkania indywidualne odbywają się wyłacznie za pośrednictwem systemów teleinformatycznych.

  Funkcjonowanie Oddziału Dziennego Terapii Uzależnienia od Alkoholu również pozostaje zawieszone do odwołania.

  O wszelkich zaistniałych zmianach w tym zakresie działalnosci Poradnii będą Państwo poinformowani na bieżąco na stronie internetowej Osrodka lub w kontakcie telefonicznym.

  Dyrektor

  Leszek Piasecki


 •  Uwaga ! Zmiany w działalności Ośrodka od dnia 23.marca 2020 r.

  W związku z ogłoszeniem stanu epidemii koronawirusa grypy  COVID-19 NZOZ Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień informuje, że: 

  od 23 marca (poniedziałek) 2020 r. do odwołania ogranicza  się   realizację świadczeń w Poradni Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu wyłącznie do świadczeń w ramach kontaktu teleinformatycznego lub za pomocą innych zdalnych systemów łączności.

  Termin i godzina kontaktu z pacjentami będzie ustalana indywidualnie w kontakcie telefonicznym.

   

  Funkcjonowanie Oddziału Dziennego  terapii osób uzależnionych od alkoholu  zostaje całkowicie wstrzymane do odwołania.

   

   

  We wszystkich pilnych sprawach dotyczących udzielania świadczeń przez nasz ośrodek prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

  Tel. stacjonarny:  17 788 70 40

  Tel. komórkowy:   503 125 509

  Adres email: osrodekuzaleznien@wp.pl


 •  Uwaga! Ważny komunikat

  NZOZ Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień informuje, że od 18.03.2020 czasowo zastaje zawieszone funkcjonowanie Oddziału Dziennego dla osób Uzależnionych od Alkoholu.

  Dla pacjentów Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia istnieje możliwosć realizacji świadczeń za pośrednictwem systemów teleinformatycznych.        W celu skorzystania z takiej mozliwosci - prosimy Pacjentów o kontakt z Ośrodkiem.

  Telefon: 17 7887040  lub 503 125 509


 •  UWAGA !!! Ważne informacje

  W związku z decyzjami Ministerstwa Zdrowia oraz zagrożeniem koronowirusem grypy COVID-19 od 16.03 - 31.03. 20202 wszystkie zajęcia grupowe w Poradnii Uzaleznienia i Współuzależnienia od Alkoholu zostają zawieszone.

  Pozostałe spotkania indywidualne odbywają sie bez zmian.

  Oddział Dzienny Terapii Uzależnienia od Alkoholu funkcjonuje bez zmian.

  O wszelkich zaistniałych zmianach w tym zakresie działalnosci Poradnii będą Państwo poinformowani na bieżąco na stronie internetowej Osrodka lub w kontakcie telefonicznym.

  Dyrektor

  Leszek Piasecki


 •  Program Reedukacyjny dla osób szkodliwie pijących i nadużywających innych substancji psychoaktywnych - kolejna edycja już 27 kwiecień 2020 !

  Już 27.04.2020 r. kolejna edycja Programu. Jeśli jesteś kierowcą, któremu wstrzymano uprawnienia do prowadzenia pojazdów lub niepokoi cię Twoje picie - zapraszamy na spotkania ze specjalistami w tej dziedzinie.


 •  Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

  Od lutego 2014 roku rusza Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej. Oferujemy terapię: zaburzeń depresyjnych, lękowych (nerwic), zaburzeń adaptacyjnych i osobowości, terapię dla osób z syndromem DDA i DDD jak również terapię par, pomoc w sytuacjach kryzysu osobistego, pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.psychoterapiamielec.pl lub z ciekawymi artykułami na FB Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Mielcu.

   


oddział dzienny współuzależnienie 

 

Czytając nasze Aktualności zawsze będziesz na bieżąco.